Menu

Tiskové technologie

OFSETOVÝ TISK
Nejrozšířenější a nejpoužívanější tisková technika na světě. Tato technologie je využívána pro tisk běžných tiskovin, jako jsou časopisy, noviny a knihy. Ploché archy, potištěné ofsetem, se dále kašírují na různé druhy lepenek.

SÍTOTISK
Potiskneme plast, kov, dřevo, karton, lepenku, textil vč. povrchových úprav jako je UV lakování, parciální lakování, reliéfní lakování vč. UV tunelu. Speciální barvy: metalické, stírací, fosforeskující, s vůní, termochromické (reagující na změnu teploty). Povrchové 3D efekty - reliéf, glitry, strukturované laky atd. 

DIGITÁLNÍ TISK
Nejmodernější generace UV flatbed tiskárny se zaměřením na produkční tisk. 6-ti barevný tisk CMYK + light C + light M, s možností parciálního i celoplošného potisku či podtisku bílou barvou. Povrchové úpravy: potisk i reliéfních a nepravidelných povrchů. Tisk na širokou škálu pevných i měkkých materiálů, např. vlnitou lepenka, skládačkovou lepenku a papír, kašírovanou lepenka, PVC, HPS a PET desky, plexisklo, sklo, dibond, dřevo, kov, PVC bannery a síťoviny. Ink-jet eco solventní tisk na samolepící fólie vč. laminace dle vzorníku dodavatele.

FLEXOTISK
Tisková technologie, která se používá na přímý potisk vlnitých lepenek ve vysokém množství, především při výrobě průmyslových obalů a obalů spotřebního zboží.


↑