Menu
Naše služby

Naše služby

VSTUPNÍ BRIEF
Zkonzultujeme s vámi vaše představy a požadavky, doporučíme vám vhodnou strategii pro komunikaci vašeho brandu, vhodná POS média, vhodné materiály s ohledem na délku a formu vystavení, výrobní technologii, počet kusů atd.

DESIGN A VÝVOJ
Připravíme pro vás nový návrh od prvních skic rukou, přes 2D kreativní grafický návrh po 3D vizualizace. Součástí je i technická dokumentace pro vzorování a vývoj prototypu. Navrhneme a zhotovíme 3D vizualizaci vašich firemních prostor, prodejny, výlohy či jednotlivých POS médií.

VZOROVÁNÍ
Každý POS produkt precizně vyvzorujeme a případně provedeme zátěžové testy. Teprve po schválení prototypu spouštíme sériovou výrobu.                                         

VÝROBA
Vyrábíme především z kovu, dřeva, plastu a kartonu. Jednotlivé výroby probíhají odděleně ve specializovaných provozovnách. Velký důraz klademe na kontrolu kvality ve všech fázích výroby v rámci celé agroup.

LOGISTIKA A SERVIS
Kompletace, plnění stojanů zbožím či balení před expedicí probíhá v montážní hale o rozloze cca 4 000 m2, odkud naše produkty putují do celé Evropy. Provádíme také rozesílky na jednotlivé prodejny, zajištujeme instalace v místě prodeje, případně deinstalace či uskladnění. 

↑