Menu
Výsledky soutěže POPAI Awards 2021

Výsledky soutěže POPAI Awards 2021

V prestižní soutěži POPAI Awards 2021 získala 5 zlatých medailí a 1 stříbrnou společnost Authentica Group.

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Praha/Brno 30. 11. – Authentica Group potvrdila svou schopnost velmi účinně a kreativně podporovat obchodníky. Po loňských dvou zlatých medailích získala v soutěži POPAI Awards 2021 hned pět nejvyšších ocenění a jednu druhou příčku. Soutěž patří mezi vrcholné události oboru a prezentuje nejnovější prostředky in-store komunikace, systémy podpory prodeje a další podpůrné propagační nástroje.

„Stojíme si za každou z více než 1400 instalací, které každý rok pro naše zákazníky připravujeme a vyrábíme na míru. Jsme velmi rádi, že ty nejlepší z nich ocenila i porota nejprestižnější soutěže na českém trhu,“ říká Martin Hasilík, jednatel společnosti Authentica a člen rady POPAI CE. 

Letos bodovaly následující instalace: 

  • Stojan na nové ekologické žárovky – vítěz kategorie Domácí potřeby, bytové doplňky, hobby 
  • Čelo Philips One Blade – vítěz kategorie Elektronika, IT produkty
  • Big Window KaDeWe – vítěz kategorie Prostředky pro služby podpory prodeje
  • Dekorace do výloh – kampaň Oceán – vítěz kategorie Ostatní (prototypy a vzorky)
  • Tullamore D.E.W. Honey kit – vítěz kategorie Ekologické koncepce
  • Ocenění za vynikající realizaci získal projekt Flagshipstore Waterdrop v Brně.

„Pro amerického výrobce alkoholických nápojů Beam Suntory jsme vytvořili unikátní instalaci v 8 metrů vysoké výloze. Byla to pro nás letos asi největší výzva a jsme rádi, že ji ocenila i porota POPAI Awards,“ říká Martin Hasilík. Vítěze kategorie Prostředky pro služby podpory prodeje, reklamu na prémiové giny ROKU GIN, obdivují zákazníci největšího obchodního domu na evropském kontinentu – KaDeWe v Berlíně. 

Výsledky 13. ročníku prestižní soutěže POPAI AWARDS o nejlepší realizace na retailovém trhu vyhlásila POPAI CE v rámci programu mezinárodní akce POPAI DAY 2021. Tato mezinárodně uznávaná soutěž, kterou každoročně pořádá středoevropská pobočka POPAI, je jedinečnou přehlídkou novinek a efektivních řešení v retailu. Odborná porota hodnotila především originalitu a inovativnost, estetickou úroveň a design, kvalitu výrobního zpracování i vhodnost do prodejního prostředí. 

 

Pro více informací kontaktujte: 

Pavel Růžička, mediální zástupce

tel.: 775 700 103

mail: pavel.ruzicka@taktiq.com

 

_______________________________________________________________________________________

 

Authentica Group

vznikla sloučením vzájemně spolupracujících firem Authentica, GRD, Craftwork a nejnovější Fulfillment by Authentica. Zabývá se kompletní výrobou reklamních a marketingových materiálů a produktů v místech prodeje, tzv. POP a POS systémů (point of sale/point of purchase). Mimo tyto produkty navrhuje a instaluje výlohy a vyvíjí obalové materiály. Společnost sídlí v Brně, kde má také veškerou výrobu i administrativu. Pobočky jsou v Praze a německém Rosstalu, zastoupení má 15 let i ve Švýcarsku. 

Fulfillment by Authentica
je součástí skupiny Authentica Group. Díky osmnáctileté zkušenosti na trhu retail marketingu nabízí společnost komplexní služby propojující e-commerce s retailem a logistikou. Díky tomu se stává významným hráčem i v oblasti fulfillmentu a je vyzyvatelem největších společností působících na českém trhu. Fulfillment centrum dokáže převzít veškerou skladovou agendu a expedovat zásilky jak pro koncové zákazníky, tak pro B2B partnery.

↑