Menu
Hamleys

Hamleys

Zážitkové prezentace Nerf a Minecraft v hračkářství Hamleys. Můžete okusit prostředí virtuální kultovní hry nebo si zastřílet v interaktivním tunelu.

Do jedné z největších prodejen na světě, kterou na jaře letošního roku otevřela síť hračkářství Hamleys v Praze, putovaly hned dvě nepřehlédnutelné zážitkové prezentace od společnosti Authentica, s.r.o.

Příznivci kultovní hry MINECRAFT od společnosti Microsoft ČR mohou nyní okusit virtuální prostředí počítačové hry přímo na vlastní kůži. Na téměř 50 m2 zde vyrostl netradiční hrací koutek, kde vás vtáhnou do hry útvary z typických stavebních kostek potažených softshellem, nemůžete minout 3 sloupky s tablety a herními konzolemi, anebo si můžete začít stavět svůj svět u televizní stěny s X-boxem. Prodejní regály se zbožím jsou integrovány do celého vystavení, a tak si nemusíte chodit pro svůj vlastní MINECRAFT daleko.

Podobný a snad možná ještě více adrenalinový zážitek nabízí interaktivní střelnice Nerf společnosti Hasbro Czech s.r.o., která je vyladěna do posledních detailů. Najdete ji snadno podle vzrušeného křiku dětí i dospělých, kteří si zde mohou vyzkoušet střelbu s pěnovkovými šipkami. Abyste se mohli patřičně soustředit, střílí se zde do tunelu, který se při zásahu do terče rozbliká a spustí hukot a reprodukovaný potlesk. Šipek je po ruce dostatek a tak se zdá, že zábava nikdy neskončí. A pokud se malí střelci přece jen unaví, málokdy odcházejí bez své vlastní hračky v podpaží.

Synonymem pro hračky je vlastně zábava. Zážitkové prezentace od společnosti Authentica tedy zcela splňují prodejní koncept sítě Hamleys, která je přece jen něco více, než jen obyčejné hračkářství.

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru zde.

↑