Menu
Chceme pomáhat a inspirovat

Chceme pomáhat a inspirovat

Proto vznikla kniha Prague Interior Design Guide

Praha nabízí mnohá zajímavá místa, která jsou vyhledávaná místními i turisty. Ale ve svém nitru ukrývá nespočet originálních interiérů, které v běhu každodenního ruchu nestačíme vnímat a turistům zůstanou zcela utajena. V běžném průvodci je totiž nenajdete. Tuto skutečnost chce nyní změnit kniha Prague Interior Design Guide, kterou vydává společnost Authentica.

Prague Interior Design Guide představuje padesát interiérových řešení kaváren, galerií, obchodů, hotelů, restaurací a mnoha dalších veřejně přístupných míst, která jako svá oblíbená doporučili přední osobnosti současného designu, architektury a teorie umění.

Prostřednictvím Prague Interior Design Guide chce Authentica naplnit své ambice pomáhat a zároveň inspirovat. Síla pomoci se skrývá ve financích, které tato kniha svým prodejem přinese a které budou připsány ve prospěch dobročinných organizací Dejme dětem šanci a Vojtěška.

Proč koupit knihu Prague Interior Design Guide?

Publikace Prague Interior Design Guide je plná nádherných fotografií, která zachycují jedinečnou atmosféru vybraných interiérů, ale stejně tak dokáže potěšit svým prospěšným záměrem. Koupí každého jednoho výtisku přispíváte k realizaci dobré myšlenky i konkrétní lidské pomoci potřebným.

Publikaci si můžete koupit za 390 Kč na www.sendmyhelp.com

Zajímavá kniha a dobrý pocit Vám bude jistě dostatečnou odměnou.

Děkujeme za Vaši podporu.

Authentica tým

 

↑