Menu
Specialista/tka obchodního oddělení s NJ

Specialista/tka obchodního oddělení s NJ

Hledáme nového kolegu pro německý trh s výbornou němčinou! Najdeme tě?
Jsme Authentica, přední český výrobce POS médií a zajišťujeme pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje. Děláme pro klienty jako jsou C&A, Waterdrop nebo Dedoles. Naše práce je vidět v každém evropském obchodním domě nebo na věhlasných obchodních ulicích jako jsou Pařížská, Oxford Street nebo Champs-Élysées.
 
Aktuálně hledáme posilu do našeho obchodního týmu. Člověka, který nám pomůže s péčí o přidělené brandy, a který by to v budoucnu rád dotáhl na obchodníka. Jsi to ty?

Jak si tě představujeme:

Domluvíš se německy. Stačí konverzace na úrovni C1, technickou a obchodní terminologii tě rády doučí tvoji zkušenější kolegové. Je na tebe spoleh. Práci stíháš do smluveného termínu, zvládáš si určit priority a nenecháš svůj tým ve štychu v sezónních špičkách. Chápeš nezbytnou administrativu a po zaškolení ji máš v malíčku.
Doplňování interního komunikačního systému, podklady pro fakturaci a logistiku, přípravu obchodních dokumentů, a jiné nutnosti papírové války.
 
Umíš otevřeně komunikovat. Máš empatii vůči zákazníkům i kolegům, zvládáš zdvořilou, ale i asertivní komunikaci. Chceš svoji práci dělat dobře. Ideálně chceš být v budoucnu sám obchodníkem, nenecháš se odradit překážkami a máš zdravou míru průbojnosti a dravosti.

Kdo naopak šanci uspět nemá a koho v týmu nechceme:

Sólové primadony a uzavřené, nekomunikativní jedince, či salámisty, co chodí do práce jen pro peníze a práce samotná je nezajímá. Pracujeme jako tým, chceme se společně posouvat dopředu a hledáme tedy mezi sebe podobně smýšlející lidi. Jsi to ty? Přihlaš se!

Co ti můžeme nabídnout my?

  • Férové finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
  • Zaměstnání na HPP
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • 5 dní dovolené navíc
  • Občerstvení v kanceláři včetně našich legendárních snídaní
  • A další benefity
 
Zaujala tě tato pozice? Pokud ano, zašli nám prosím svůj životopis na job@authentica.cz nebo odkaz na tvůj linkedIn.
Už teď se na tebe těšíme!
↑