Junior účetní

Do našeho malého týmu na ekonomickém oddělení hledáme další posilu

Pozice: Junior účetní

Náplň práce:

Pořizování účetních dokladů v účetním systému Abra a Money

Pomocné administrativní práce na ekonomickém oddělení

Spolupráce s hlavní účetní

Požadujeme:

Min. SŠ s maturitou – zaměření ekonomický směr

Praxe v oboru výhodou

Vynikající znalost práce s PC, MS office a MS Word

Organizační schopnosti, samostatnost a osobní zodpovědnost

Flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, týmového ducha

Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Znalost účetního programu Abra a Money výhodou

Nabízíme:

HPP, práce na dobu neurčitou

Dlouhodobě perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě

Práci v přátelském kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Klasické i netradiční benefity pro zaměstnance – stravenky, snídaně zdarma, příspěvky na dovolenou a volnočasové aktivity

finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Termín nástupu:

1.3.2021, případně dohodou

KONTAKT:

Authentica, s.r.o.

Lazaretní 7 (ZBROJOVKA BRNO a.s.), 615 00 Brno - Židenice

www.authentica.cz

e-mail: volnepozice@authentica.cz

Společnost Authentica, s.r.o., je výrobcem a dodavatelem reklamních nosičů a podpory prodeje. Většina klientely je tvořena nadnárodními společnostmi, kterým je poskytován servis v rámci celé Evropy.