Menu

Každý dobrý hrdina potřebuje štít...

Není nám to jedno, chceme pomáhat. V boji proti nákaze COVID-19 se sdružením firem agroup : Authentica s.r.o., GRD servis s.r.o. a chráněná dílna Craftwork s.r.o. rozhodlo zapojit své výrobní možnosti a pomáhat všem hrdinům. Během krátké doby sdružení vyvinula efektivní, jednoduchou a především účinnou pomůcku na ochranu tvojí i tvého okolí. Rouška je základ. To už víme. Chraň sebe i svoje blízké jak nejlépe to jde!

Chceme pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba, a máme pro vás ochranný obličejový štít. Víme, že všeho je nedostatek, a proto jsme se snažili najít výrobek, který jsme schopni sami vyrobit, a zároveň pomoci. Společně jsme několik dní ladili to nejoptimálnější, a to s ohledem na množství, které jsme schopni zvládnout, i na cenu tak, aby byl výrobek co nejdostupnější a mohl být vyráběn ve velkém množství. Naše kapacita je v současnosti až 15.000 ks denně dle dostupnosti vstupních materiálů.
Jedeme na doraz, na výrobě a balení se podílíme všichni, lidé z výroby, chráněné dílny i lidé z kanceláře.

10% naší kapacity půjde zdarma do nemocnic a všem, kteří jsou v prví linii vč. IZS.


Protože nemáme eshop, který zvládne bezproblémový provoz spojili jsme se s našim klientem, který nám zdarma nabídnul svoji platformu, díky moc Waterdropu.
Držte se."
tým AUTHENTICA, GRD servis, CRAFTWORK

odkaz na nákup ochranného štítu: 

https://waterdrop.cz/products/shield

 

↑