Technolog - Konstruktér

Vývojová a konstrukční činnost – technický vývoj produktů, návrh nejvhodnějšího řešení

Přední český výrobce POS médií, společnost Authentica, s.r.o., se zastoupením ve Švýcarsku a pobočkou v Německu, zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a in-store designu. Již 14 let dodáváme naše výrobky do více než 30 zemí Evropy a nadále rosteme. Účastníme se s úspěchem designových soutěží a jsme členy asociace POPAI Central Europe.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, zázemí moderní dynamické firmy s možností osobního rozvoje.

Neváhejte nás tedy kontaktovat co nejdříve.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vývojová a konstrukční činnost – technický vývoj produktů, návrh nejvhodnějšího řešení
  • Zpracování cenových nabídek, hledání úspor, komunikace s dodavateli
  • Vzorování nových produktů, práce s výkresovou dokumentací – tvorba / zadávání
  • Objednávání a nákup součástek pro jednotlivé projekty, koordinace dodávek
  • Součinnost při realizaci zakázek, průběžná kontrola výroby
  • Komunikace s obchodním oddělením a výrobou

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického oboru)
  • Organizační schopnosti, spolehlivost, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost
  • Kreativní a týmovou osobnost s dobrou představivostí
  • Důležitým předpokladem je orientace alespoň v jednom z materiálů: plast, kov, dřevo, tisky
  • Znalost 3D modelování (např. SW Solidworks) výhodou
  • Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou (vybavení obchodů, podpora prodeje apod.)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

NABÍZÍME

  • Zaměstnání na HPP
  • Zajímavou a velice různorodou pracovní náplň
  • Práci ve stabilní společnosti s profesionálním kolektivem
  • Dlouhodobě perspektivní zaměstnání
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Firemní benefity – snídaně a občerstvení během dne, stravenky, příspěvek na dovolenou, penzijní pojištění
  • Finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Termín nástupu: dohodou

Místo výkonu práce: Brno

Do výběrového řízení se přihlásíte zasláním životopisu na e-mail: job@authentica.cz

Kontakt: Authentica, s.r.o.
Lazaretní 7 (ZBROJOVKA BRNO a.s.), 615 00 Brno - Židenice
www.authentica.cz
E-mail: job@authentica.cz

Pokud máte profil na LinkedIn, můžete vložit přímo odkaz.
*Označené údaje potřebujeme, abychom se Vám mohli co nejdříve ozvat zpět.