Pracovník kompletace / montážník

Montáž a kompletace výrobků + vedení menšího týmu lídí (2-4 brigádníci)

Přední český výrobce POS médií, společnost Authentica, s.r.o., se zastoupením ve Švýcarsku a pobočkou v Německu, zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a in-store designu. Již 14 let dodáváme naše výrobky do více než 30 zemí Evropy a nadále rosteme. Účastníme se s úspěchem designových soutěží a jsme členy asociace POPAI Central Europe.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, zázemí moderní dynamické firmy s možností osobního rozvoje.

Neváhejte nás tedy kontaktovat co nejdříve.

PRACOVNí NÁPLŇ

  • Montáž a kompletace výrobků + vedení menšího týmu lídí (2-4 brigádníci)
  • Podíl na průběžné kontrole výroby, kvality zpracování a balení
  • Příprava výrobků (stojanů, nábytku, reklam) před montáží
  • Občasná montáž a demontáž u klientů v rámci ČR, popř. SR
  • Zodpovědnost za bezproblémový průběh instalace na prodejnách
  • Rozmanitá činnost při vzorování a technickém vývoji produktů

POŽADUJEME

  • Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického oboru)
  • Výhodou je zkušenost s plasty, polepy, dřevem či kovem
  • Dále praxe s elektroinstalací – zapojení světelných reklam, LED osvětlení
  • Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Ochotu cestovat v rámci ČR, popř. SR
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • Zaměstnání na HPP, jednosměnný provoz
  • Dlouhodobé, perspektivní zaměstnání
  • Firemní benefity, možnost dalšího vzdělávání a postupu
  • Finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Termín nástupu: dohodou, nejlépe ihned

Místo výkonu práce: Brno

Do výběrového řízení se přihlásíte zasláním životopisu na e-mail: job@authentica.cz

Kontakt: Authentica, s.r.o.
Lazaretní 7 (ZBROJOVKA BRNO a.s.), 615 00 Brno - Židenice
www.authentica.cz
E-mail: job@authentica.cz

Pokud máte profil na LinkedIn, můžete vložit přímo odkaz.
*Označené údaje potřebujeme, abychom se Vám mohli co nejdříve ozvat zpět.